Mým cílem číslo 1 je, aby VAŠE podnikání šlapalo na 100 %. 

Michal Cvrček, CEO

Jak Vám můžeme pomoci?

Vedení účetnictví

Pro naše klienty vedeme účetnictví v perfektní kvalitě, díky které se na nás mohou spolehnout. Šetříme jim tak čas, aby se mohli naplno věnovat svému podnikání.
Více informací →

Daňová evidence

Jako živnostníkovi, který je povinen vést daňovou evidenci, pomáháme se vším okolo účetnictví. Díky tomu si pak nemusí dělat starosti a může bezstarostně podnikat.
Více informací →
mzdové účetnictví

Mzdové účetnictví

Máte zaměstnance a nevíte si rady s celkovou administrativou kolem toho? Naprosto Vás chápeme, je toho opravdu hodně. Nechte vedení mzdového účetnictví na nás, ať s tím neztrácíte Váš drahocenný čas.
Více informací →

Daňové poradenství

Potřebujete-li daňového poradce, který v tom bude s Vámi, tak my jsme tou správnou volbou. Osobní přístup a profesionalita je naší předností.
Více informací →
reporty mc účetnictví a daně

Reporty

Pomocí reportů informujeme firmy, jak si celkově vedou. Už si nemusíte vést tabulky v excelu atd., kde si musíte zapisovat veškerá data, abyste měli přehled. My Vám vše dodáme a Vaše firma poroste.
Více informací →

Intrastat

Pokud jste překročili práh pro vykazování intrastatu, tak se nemusíte ničeho obávat. Zastoupíme Vás při jeho vykazování a veškeré statistiky budeme odesílat za Vás.
Více informací →